Watauga Lake Triathlon

Age Group Results

August 11, 2012


On The Mark Sports

Men: 0- 0 1-14 15-19 20-24 25-29 30-34 35-39 40-44 45-49 50-54 55-59 60-64 65-69 70-99
Women: 0- 0 1-14 15-19 20-24 25-29 30-34 35-39 40-44 45-49 50-54 55-59 60-64 65-69 70-99

Age Group

Female Open Winners

  Overall   ------------ Swim 1000m ------------ ------- T1 ------- ------------ Bike 35k ------------ ------- T2 ------- ------------ Run 5m ------------ Chip Gun
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Pace Rnk Time Rnk Time Rate Rnk Time Rnk Time Pace Time Time
1 7 Kit Hayes 94 33 2 20:02 2:00/K 4 0:48 1 1:02:55 21.0mph 5 0:30 1 40:32 8:06/M 2:04:48 2:04:48
2 13 Kristin Nagy 15 21 1 17:42 1:46/K 30 1:30 3 1:14:18 17.8mph 1 0:18 2 40:57 8:11/M 2:14:46 2:14:46
3 15 Tina Slagel 47 25 3 24:33 2:27/K 20 1:17 2 1:07:36 19.5mph 36 0:59 3 42:04 8:25/M 2:16:31 2:16:31
 
Top

Male Open Winners

  Overall   ------------ Swim 1000m ------------ ------- T1 ------- ------------ Bike 35k ------------ ------- T2 ------- ------------ Run 5m ------------ Chip Gun
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Pace Rnk Time Rnk Time Rate Rnk Time Rnk Time Pace Time Time
1 1 Kevin Fitzgerald 39 53 3 21:17 2:08/K 3 0:42 2 59:37 22.1mph 3 0:24 1 32:18 6:28/M 1:54:21 1:54:21
2 2 Andrew Lewis 86 37 1 20:32 2:03/K 1 0:18 3 1:00:11 21.9mph 2 0:24 2 34:04 6:49/M 1:55:30 1:55:30
3 3 Nathan Weston 36 22 2 20:36 2:04/K 5 0:52 1 57:13 23.1mph 50 1:12 3 36:31 7:18/M 1:56:26 1:56:26
 
Top

Female Masters Winners

  Overall   ------------ Swim 1000m ------------ ------- T1 ------- ------------ Bike 35k ------------ ------- T2 ------- ------------ Run 5m ------------ Chip Gun
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Pace Rnk Time Rnk Time Rate Rnk Time Rnk Time Pace Time Time
1 19 Susan Airheart 29 54 1 20:26 2:03/K 42 1:44 1 1:15:17 17.5mph 16 0:44 1 40:45 8:09/M 2:18:58 2:18:58
 
Top

Male Masters Winners

  Overall   ------------ Swim 1000m ------------ ------- T1 ------- ------------ Bike 35k ------------ ------- T2 ------- ------------ Run 5m ------------ Chip Gun
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Pace Rnk Time Rnk Time Rate Rnk Time Rnk Time Pace Time Time
1 5 Tim Dupree 30 53 1 17:12 1:43/K 38 1:40 1 1:05:40 20.1mph 56 1:20 1 37:09 7:26/M 2:03:02 2:03:02
 
Top

Female 15 to 19

  Overall   ------------ Swim 1000m ------------ ------- T1 ------- ------------ Bike 35k ------------ ------- T2 ------- ------------ Run 5m ------------ Chip Gun
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Pace Rnk Time Rnk Time Rate Rnk Time Rnk Time Pace Time Time
1 18 Hailey Middlebrook 65 18 2 19:29 1:57/K 59 2:27 2 1:18:54 16.7mph 10 0:36 1 37:20 7:28/M 2:18:48 2:18:48
2 23 Allison Crook 21 19 3 20:12 2:01/K 18 1:16 1 1:16:43 17.2mph 33 0:56 2 42:03 8:25/M 2:21:12 2:21:12
3 52 Ingrid Forsyth 92 18 1 17:42 1:46/K 17 1:16 4 1:24:47 15.6mph 9 0:36 3 55:05 11:01/M 2:39:28 2:39:28
4 55 Anna Barker 61 17 4 22:05 2:13/K 37 1:39 3 1:24:38 15.6mph 24 0:49 4 55:15 11:03/M 2:44:26 2:44:26
 
Top

Male 15 to 19

  Overall   ------------ Swim 1000m ------------ ------- T1 ------- ------------ Bike 35k ------------ ------- T2 ------- ------------ Run 5m ------------ Chip Gun
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Pace Rnk Time Rnk Time Rate Rnk Time Rnk Time Pace Time Time
1 6 Adam Thomas 79 16 1 13:35 1:22/K 14 1:11 1 1:08:08 19.4mph 18 0:46 2 40:01 8:00/M 2:03:42 2:03:42
2 10 Jay Spieler 83 16 3 18:40 1:52/K 12 1:09 2 1:09:42 18.9mph 66 1:31 1 36:47 7:21/M 2:07:49 2:07:49
3 25 Dallas Handy 27 15 2 17:58 1:48/K 28 1:23 3 1:16:00 17.4mph 26 0:50 3 47:51 9:34/M 2:24:04 2:24:04
 
Top

Female 20 to 24

  Overall   ------------ Swim 1000m ------------ ------- T1 ------- ------------ Bike 35k ------------ ------- T2 ------- ------------ Run 5m ------------ Chip Gun
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Pace Rnk Time Rnk Time Rate Rnk Time Rnk Time Pace Time Time
1 27 Caitlyn Epps 52 23 2 21:38 2:10/K 23 1:21 3 1:20:17 16.4mph 17 0:45 1 41:15 8:15/M 2:25:19 2:25:19
2 34 Chaney Poston 24 21 3 22:07 2:13/K 56 2:24 4 1:20:51 16.3mph 12 0:39 2 41:54 8:23/M 2:27:58 2:27:58
3 42 Allison Manhard 88 22 1 19:47 1:59/K 47 2:01 2 1:19:36 16.6mph 34 0:58 5 52:58 10:36/M 2:35:21 2:35:21
4 49 Kathryn Smith 85 23 5 24:49 2:29/K 60 2:28 1 1:18:41 16.8mph 35 0:59 4 51:34 10:19/M 2:38:34 2:38:34
5 54 Laura Robinson 25 22 4 23:05 2:19/K 36 1:38 5 1:28:09 15.0mph 20 0:46 3 50:03 10:01/M 2:43:44 2:43:44
6 76 Selina Sutchu 26 20 6 29:59 3:00/K 40 1:43 6 1:49:26 12.1mph 58 1:20 7 1:08:13 13:39/M 3:30:44 3:30:44
7 77 Leanne Mahoy 75 24 7 35:10 3:31/K 45 1:51 7 1:54:49 11.5mph 52 1:15 6 59:18 11:52/M 3:32:25 3:32:25
 
Top

Male 20 to 24

  Overall   ------------ Swim 1000m ------------ ------- T1 ------- ------------ Bike 35k ------------ ------- T2 ------- ------------ Run 5m ------------ Chip Gun
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Pace Rnk Time Rnk Time Rate Rnk Time Rnk Time Pace Time Time
1 78 Kenneth Blevins 97 20 1 34:51 3:29/K 62 2:47 1 1:58:14 11.2mph 14 0:41 1 1:00:54 12:11/M 3:37:28 3:37:28
 
Top

Female 25 to 29

  Overall   ------------ Swim 1000m ------------ ------- T1 ------- ------------ Bike 35k ------------ ------- T2 ------- ------------ Run 5m ------------ Chip Gun
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Pace Rnk Time Rnk Time Rate Rnk Time Rnk Time Pace Time Time
1 24 Liz Hager 71 28 2 19:37 1:58/K 26 1:22 1 1:18:32 16.8mph 11 0:38 1 42:59 8:36/M 2:23:10 2:23:10
2 39 Daniella Kington 78 27 1 18:07 1:49/K 19 1:17 2 1:21:12 16.3mph 51 1:14 3 50:04 10:01/M 2:31:55 2:31:55
3 47 Laura Rosenberg 10 25 3 25:19 2:32/K 50 2:06 3 1:22:02 16.1mph 44 1:05 2 46:58 9:24/M 2:37:32 2:37:32
4 83 Erin Roberts 76 28 5 34:12 3:25/K 76 4:17 4 2:20:19 9.41mph 31 0:52 5 1:15:20 15:04/M 4:15:02 4:15:02
5 84 Katherine Benedetto 4 27 4 30:26 3:03/K 79 4:49 5 2:35:18 8.50mph 41 1:05 4 1:15:10 15:02/M 4:26:50 4:26:50
 
Top

Male 25 to 29

  Overall   ------------ Swim 1000m ------------ ------- T1 ------- ------------ Bike 35k ------------ ------- T2 ------- ------------ Run 5m ------------ Chip Gun
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Pace Rnk Time Rnk Time Rate Rnk Time Rnk Time Pace Time Time
1 4 Geoffrey Clark 93 26 1 17:28 1:45/K 2 0:37 1 1:05:53 20.0mph 4 0:29 1 37:02 7:24/M 2:01:31 2:01:31
2 45 Eric Brown 1 28 2 23:24 2:20/K 74 3:40 3 1:19:04 16.7mph 79 2:37 2 48:08 9:38/M 2:36:55 2:36:55
3 64 Brent Henderson 72 25 3 25:43 2:34/K 67 2:58 2 1:18:21 16.8mph 37 1:02 3 1:05:34 13:07/M 2:53:41 2:53:41
 
Top

Female 30 to 34

  Overall   ------------ Swim 1000m ------------ ------- T1 ------- ------------ Bike 35k ------------ ------- T2 ------- ------------ Run 5m ------------ Chip Gun
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Pace Rnk Time Rnk Time Rate Rnk Time Rnk Time Pace Time Time
1 67 Emily Wilson 84 32 1 20:44 2:04/K 22 1:20 2 1:36:49 13.6mph 63 1:26 2 59:05 11:49/M 2:59:25 2:59:25
2 71 Amber Reynolds 50 30 2 26:21 2:38/K 68 3:11 1 1:34:37 14.0mph 72 1:51 1 57:51 11:34/M 3:03:53 3:03:53
 
Top

Male 30 to 34

  Overall   ------------ Swim 1000m ------------ ------- T1 ------- ------------ Bike 35k ------------ ------- T2 ------- ------------ Run 5m ------------ Chip Gun
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Pace Rnk Time Rnk Time Rate Rnk Time Rnk Time Pace Time Time
1 9 Brian Dawson 18 32 1 20:49 2:05/K 52 2:13 1 1:03:36 20.8mph 65 1:30 1 39:24 7:53/M 2:07:35 2:07:35
2 26 Robbie Tester 57 33 3 21:13 2:07/K 27 1:22 2 1:14:34 17.7mph 25 0:49 3 46:19 9:16/M 2:24:21 2:24:21
3 33 Sam Webb 33 31 4 24:26 2:27/K 57 2:26 3 1:16:58 17.2mph 38 1:03 2 43:01 8:36/M 2:27:55 2:27:55
4 53 Dustin Gunderson 95 34 2 20:52 2:05/K 51 2:12 4 1:28:12 15.0mph 60 1:23 4 49:05 9:49/M 2:41:46 2:41:46
5 70 David Hall 91 30 6 37:01 3:42/K 32 1:33 5 1:30:16 14.6mph 78 2:29 5 50:37 10:07/M 3:01:57 3:01:57
6 75 Andrew Jones 7 32 5 27:29 2:45/K 80 5:47 7 1:52:49 11.7mph 76 2:21 6 1:01:53 12:23/M 3:30:22 3:30:22
7 82 Richard Putnam 99 32 7 40:54 4:05/K 84 16:47 6 1:44:21 12.6mph 83 11:59 7 1:11:42 14:20/M 4:05:45 4:05:45
 
Top

Female 35 to 39

  Overall   ------------ Swim 1000m ------------ ------- T1 ------- ------------ Bike 35k ------------ ------- T2 ------- ------------ Run 5m ------------ Chip Gun
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Pace Rnk Time Rnk Time Rate Rnk Time Rnk Time Pace Time Time
1 17 Penelope Bagley 12 36 1 20:07 2:01/K 10 1:08 1 1:14:05 17.8mph 27 0:50 1 42:25 8:29/M 2:18:36 2:18:36
2 44 Allison Falin 62 39 2 24:58 2:30/K 24 1:21 2 1:18:17 16.9mph 42 1:05 2 51:12 10:14/M 2:36:55 2:36:55
3 73 Katie Moss 96 36 3 27:41 2:46/K 34 1:35 3 1:42:09 12.9mph 23 0:47 3 56:34 11:19/M 3:08:48 3:08:48
 
Top

Male 35 to 39

  Overall   ------------ Swim 1000m ------------ ------- T1 ------- ------------ Bike 35k ------------ ------- T2 ------- ------------ Run 5m ------------ Chip Gun
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Pace Rnk Time Rnk Time Rate Rnk Time Rnk Time Pace Time Time
1 12 Jeremy Smith 49 35 1 18:37 1:52/K 6 0:53 1 1:10:12 18.8mph 15 0:42 1 43:09 8:38/M 2:13:35 2:13:35
2 22 Adam Williams 22 35 2 19:12 1:55/K 35 1:38 2 1:13:42 17.9mph 30 0:52 3 45:16 9:03/M 2:20:42 2:20:42
3 41 Daniel Jones 16 35 3 23:05 2:19/K 44 1:46 5 1:23:09 15.9mph 21 0:47 2 43:56 8:47/M 2:32:44 2:32:44
4 50 Nicolas MacHi 9 37 4 23:50 2:23/K 69 3:12 3 1:18:02 16.9mph 70 1:47 5 51:41 10:20/M 2:38:34 2:38:34
5 56 Mark Short 42 38 5 28:28 2:51/K 41 1:44 4 1:19:29 16.6mph 19 0:46 6 54:07 10:49/M 2:44:35 2:44:35
6 66 Jason Clark 98 36 6 38:41 3:52/K 21 1:19 6 1:30:04 14.7mph 80 2:43 4 46:23 9:17/M 2:59:12 2:59:12
 
Top

Female 40 to 44

  Overall   ------------ Swim 1000m ------------ ------- T1 ------- ------------ Bike 35k ------------ ------- T2 ------- ------------ Run 5m ------------ Chip Gun
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Pace Rnk Time Rnk Time Rate Rnk Time Rnk Time Pace Time Time
1 32 Laura Foster 67 41 3 22:31 2:15/K 11 1:08 2 1:20:14 16.5mph 6 0:33 2 43:03 8:37/M 2:27:31 2:27:31
2 35 Kelli Lash 14 41 2 21:16 2:08/K 43 1:45 4 1:22:58 15.9mph 39 1:03 1 41:36 8:19/M 2:28:41 2:28:41
3 36 Christine Fleck 223 42 5 26:19 2:38/K 48 2:01 1 1:15:08 17.6mph 22 0:47 3 44:35 8:55/M 2:28:52 2:28:52
4 46 Debbie Conrad 23 44 1 17:42 1:46/K 15 1:13 3 1:21:57 16.1mph 59 1:21 5 54:43 10:57/M 2:36:57 2:36:57
5 62 Sara Phipps 6 40 4 25:51 2:35/K 65 2:52 5 1:26:05 15.3mph 73 1:52 4 52:43 10:33/M 2:49:25 2:49:25
 
Top

Male 40 to 44

  Overall   ------------ Swim 1000m ------------ ------- T1 ------- ------------ Bike 35k ------------ ------- T2 ------- ------------ Run 5m ------------ Chip Gun
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Pace Rnk Time Rnk Time Rate Rnk Time Rnk Time Pace Time Time
1 8 Peter Scott 73 44 1 19:42 1:58/K 8 1:01 1 1:03:51 20.7mph 7 0:33 2 41:58 8:24/M 2:07:08 2:07:08
2 11 Chris Hambrick 48 43 2 19:57 2:00/K 16 1:14 2 1:07:32 19.5mph 32 0:54 3 43:40 8:44/M 2:13:19 2:13:19
3 14 Bryan Nerren 53 42 3 21:30 2:09/K 53 2:15 3 1:11:38 18.4mph 71 1:47 1 39:14 7:51/M 2:16:28 2:16:28
4 48 Michael Averill 58 40 5 27:00 2:42/K 64 2:50 4 1:17:09 17.1mph 57 1:20 5 49:36 9:55/M 2:37:57 2:37:57
5 58 Charles Dunn 59 44 7 29:28 2:57/K 73 3:39 6 1:22:08 16.1mph 67 1:33 4 48:44 9:45/M 2:45:33 2:45:33
6 59 Al Gourley 51 42 6 27:39 2:46/K 66 2:53 5 1:21:08 16.3mph 81 2:52 7 53:15 10:39/M 2:47:48 2:47:48
7 63 William Smith 2 41 4 23:06 2:19/K 72 3:29 7 1:26:43 15.2mph 82 5:29 6 51:02 10:12/M 2:49:52 2:49:52
8 81 Charles Richardson 100 42 8 41:45 4:11/K 83 12:57 8 1:44:20 12.7mph 84 12:00 8 1:11:43 14:21/M 4:02:45 4:02:45
 
Top

Female 45 to 49

  Overall   ------------ Swim 1000m ------------ ------- T1 ------- ------------ Bike 35k ------------ ------- T2 ------- ------------ Run 5m ------------ Chip Gun
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Pace Rnk Time Rnk Time Rate Rnk Time Rnk Time Pace Time Time
1 28 Amy Nakhle 222 46 1 20:11 2:01/K 31 1:32 1 1:16:10 17.3mph 53 1:17 1 46:15 9:15/M 2:25:29 2:25:29
2 60 Tammy Middlebrook 64 48 3 23:43 2:22/K 54 2:17 3 1:32:46 14.2mph 28 0:51 2 49:18 9:52/M 2:48:56 2:48:56
3 61 Kyndall Boyle 66 47 2 23:17 2:20/K 49 2:02 2 1:28:05 15.0mph 68 1:37 3 54:09 10:50/M 2:49:12 2:49:12
 
Top

Male 45 to 49

  Overall   ------------ Swim 1000m ------------ ------- T1 ------- ------------ Bike 35k ------------ ------- T2 ------- ------------ Run 5m ------------ Chip Gun
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Pace Rnk Time Rnk Time Rate Rnk Time Rnk Time Pace Time Time
1 20 Scott Sallah 11 45 2 22:24 2:14/K 33 1:35 3 1:14:10 17.8mph 29 0:51 3 41:23 8:17/M 2:20:25 2:20:25
2 21 Damon Anagnos 90 49 7 27:55 2:48/K 58 2:27 1 1:09:06 19.1mph 47 1:07 1 40:00 8:00/M 2:20:37 2:20:37
3 30 Jonathan Miller 82 46 1 20:10 2:01/K 25 1:22 5 1:16:52 17.2mph 13 0:40 5 46:41 9:20/M 2:25:46 2:25:46
4 31 Mark Wagner 46 49 5 25:46 2:35/K 7 0:54 6 1:18:58 16.7mph 8 0:34 2 41:15 8:15/M 2:27:29 2:27:29
5 37 David Anderson 34 49 6 26:20 2:38/K 71 3:23 2 1:11:18 18.5mph 64 1:30 6 48:04 9:37/M 2:30:37 2:30:37
6 38 Andrew McLeod 54 47 4 24:57 2:30/K 70 3:21 4 1:15:14 17.5mph 74 1:58 4 45:10 9:02/M 2:30:41 2:30:41
7 69 Ken Laflamme 40 46 3 24:55 2:30/K 46 1:56 7 1:28:18 14.9mph 54 1:18 7 1:03:54 12:47/M 3:00:24 3:00:24
8 74 Stan Sanders 35 47 8 29:44 2:58/K 77 4:21 8 1:43:39 12.7mph 40 1:04 8 1:05:53 13:11/M 3:24:43 3:24:43
 
Top

Female 50 to 54

  Overall   ------------ Swim 1000m ------------ ------- T1 ------- ------------ Bike 35k ------------ ------- T2 ------- ------------ Run 5m ------------ Chip Gun
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Pace Rnk Time Rnk Time Rate Rnk Time Rnk Time Pace Time Time
1 79 Beth Vonnegut 89 54 1 23:36 2:22/K 55 2:19 1 2:10:49 10.1mph 48 1:08 1 1:01:54 12:23/M 3:39:48 3:39:48
 
Top

Male 50 to 54

  Overall   ------------ Swim 1000m ------------ ------- T1 ------- ------------ Bike 35k ------------ ------- T2 ------- ------------ Run 5m ------------ Chip Gun
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Pace Rnk Time Rnk Time Rate Rnk Time Rnk Time Pace Time Time
1 16 Jorge Espinosa 41 50 2 19:06 1:55/K 9 1:05 1 1:11:28 18.5mph 43 1:05 1 44:14 8:51/M 2:16:59 2:16:59
2 29 James Chasteen 45 53 1 17:50 1:47/K 13 1:09 5 1:20:30 16.4mph 45 1:05 2 45:05 9:01/M 2:25:40 2:25:40
3 40 William Bridger 87 53 5 30:14 3:01/K 29 1:27 2 1:12:14 18.3mph 61 1:24 4 47:03 9:25/M 2:32:23 2:32:23
4 43 Barney Anderson 60 52 4 29:24 2:56/K 75 4:13 3 1:15:45 17.4mph 62 1:25 3 45:45 9:09/M 2:36:33 2:36:33
5 51 John Middlebrook 63 51 3 26:11 2:37/K 63 2:49 4 1:20:17 16.4mph 69 1:46 5 48:08 9:38/M 2:39:14 2:39:14
 
Top

Female 55 to 59

  Overall   ------------ Swim 1000m ------------ ------- T1 ------- ------------ Bike 35k ------------ ------- T2 ------- ------------ Run 5m ------------ Chip Gun
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Pace Rnk Time Rnk Time Rate Rnk Time Rnk Time Pace Time Time
1 80 Patti Turpin 31 55 1 29:01 2:54/K 82 6:49 1 2:10:43 10.1mph 49 1:12 1 1:01:26 12:17/M 3:49:13 3:49:13
 
Top

Male 55 to 59

  Overall   ------------ Swim 1000m ------------ ------- T1 ------- ------------ Bike 35k ------------ ------- T2 ------- ------------ Run 5m ------------ Chip Gun
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Pace Rnk Time Rnk Time Rate Rnk Time Rnk Time Pace Time Time
1 57 Richard Hamilton 55 55 1 21:05 2:07/K 39 1:43 2 1:29:37 14.7mph 75 2:11 1 50:01 10:00/M 2:44:38 2:44:38
2 68 Lance Godsey 81 56 2 26:40 2:40/K 78 4:24 1 1:27:12 15.1mph 77 2:28 2 59:10 11:50/M 2:59:56 2:59:56
 
Top

Male 60 to 64

  Overall   ------------ Swim 1000m ------------ ------- T1 ------- ------------ Bike 35k ------------ ------- T2 ------- ------------ Run 5m ------------ Chip Gun
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Pace Rnk Time Rnk Time Rate Rnk Time Rnk Time Pace Time Time
1 72 Jerry Miller 20 62 1 28:49 2:53/K 81 5:49 1 1:34:18 14.0mph 55 1:19 1 53:58 10:48/M 3:04:14 3:04:14
 
Top

Female 65 to 69

  Overall   ------------ Swim 1000m ------------ ------- T1 ------- ------------ Bike 35k ------------ ------- T2 ------- ------------ Run 5m ------------ Chip Gun
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Pace Rnk Time Rnk Time Rate Rnk Time Rnk Time Pace Time Time
1 65 Susan Stark 8 66 1 26:18 2:38/K 61 2:30 1 1:26:33 15.3mph 46 1:07 1 59:20 11:52/M 2:55:50 2:55:50
 
Top

Male 65 to 69

  Overall   ------------ Swim 1000m ------------ ------- T1 ------- ------------ Bike 35k ------------ ------- T2 ------- ------------ Run 5m ------------ Chip Gun
Place Place Name Bib No Age Rnk Time Pace Rnk Time Rnk Time Rate Rnk Time Rnk Time Pace Time Time
DNF DNF Robert Franz 43 69 1 13:23 1:20/K