Watauga Lake Triathlon Age Group

Age Group Results

September 13, 2008


Results by OFF 'N RUNNING

Female Overall Winners

 

Overall

 

------- Swim 1000m -------

------- T1 -------

------- Bike 35k -------

------- T2 -------

------- Run 5m -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

9

Amanda Cook

28

3

19:31

1:57/100m

2

01:25

1

1:05:16

20.2mph

2

01:11

1

35:55

7:11/M

2:03:21

2

20

Karen Blizard

48

1

16:32

1:39/100m

1

01:22

2

1:11:43

18.4mph

1

01:00

3

41:40

8:20/M

2:12:18

3

21

Anna Mae Flynn

21

2

17:53

1:47/100m

3

02:27

3

1:14:35

17.7mph

3

01:45

2

36:04

7:13/M

2:12:47

 

Male Overall Winners

 

Overall

 

------- Swim 1000m -------

------- T1 -------

------- Bike 35k -------

------- T2 -------

------- Run 5m -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

1

Sam Froelich

21

3

16:24

1:38/100m

1

00:48

1

57:56

22.8mph

2

00:39

1

28:31

5:42/M

1:44:20

2

2

Jason Jenkins

32

2

15:48

1:35/100m

2

00:50

2

1:01:08

21.6mph

1

00:29

3

32:51

6:34/M

1:51:08

3

3

Geremiah Nick

36

1

14:57

1:30/100m

3

01:16

3

1:05:49

20.1mph

3

00:42

2

30:31

6:06/M

1:53:17

 

Female Masters Winners

 

Overall

 

------- Swim 1000m -------

------- T1 -------

------- Bike 35k -------

------- T2 -------

------- Run 5m -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

27

Susan Rollins

50

1

18:44

1:52/100m

1

01:47

1

1:15:43

17.4mph

1

01:09

1

38:19

7:40/M

2:15:44

 

Male Masters Winners

 

Overall

 

------- Swim 1000m -------

------- T1 -------

------- Bike 35k -------

------- T2 -------

------- Run 5m -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

7

Wes Pectol

43

1

16:52

1:41/100m

1

01:31

1

1:06:24

19.9mph

1

01:12

1

34:45

6:57/M

2:00:47

 

Female 15 to 19

 

Overall

 

------- Swim 1000m -------

------- T1 -------

------- Bike 35k -------

------- T2 -------

------- Run 5m -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

70

Hannah Trimble

19

1

32:48

3:17/100m

1

01:12

1

1:20:02

16.5mph

1

01:32

1

48:53

9:47/M

2:44:28

 

Male 15 to 19

 

Overall

 

------- Swim 1000m -------

------- T1 -------

------- Bike 35k -------

------- T2 -------

------- Run 5m -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

15

Christopher Brown

19

2

21:42

2:10/100m

2

01:49

2

1:12:54

18.1mph

2

02:05

1

30:04

6:01/M

2:08:36

2

18

Alex Dayton

15

1

17:05

1:43/100m

1

00:44

1

1:11:16

18.5mph

1

00:51

2

39:18

7:52/M

2:09:16

 

Female 20 to 24

 

Overall

 

------- Swim 1000m -------

------- T1 -------

------- Bike 35k -------

------- T2 -------

------- Run 5m -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

22

Heather Fisher

23

2

21:02

2:06/100m

1

01:11

1

1:15:28

17.5mph

3

00:51

1

34:29

6:54/M

2:13:03

2

38

Amanda Gilbert

21

4

22:13

2:13/100m

5

02:01

2

1:15:40

17.4mph

7

00:59

2

42:13

8:27/M

2:23:07

3

81

Ashley Willingham

21

6

25:24

2:32/100m

2

01:26

4

1:30:11

14.6mph

8

01:03

3

53:25

10:41/M

2:51:31

4

85

Aileen Sutton

24

1

19:11

1:55/100m

6

02:04

6

1:32:26

14.3mph

2

00:50

5

1:01:52

12:22/M

2:56:25

5

87

Brittney Clark

22

8

26:06

2:37/100m

7

02:35

3

1:27:52

15.0mph

6

00:55

4

59:50

11:58/M

2:57:20

6

88

Heather Smith

21

7

25:36

2:34/100m

3

01:26

5

1:30:24

14.6mph

1

00:44

7

1:06:15

13:15/M

3:04:25

7

91

Rebecca Kayes

21

3

22:12

2:13/100m

4

01:50

7

2:01:57

10.8mph

5

00:53

6

1:05:09

13:02/M

3:32:04

8

92

Kara Visser

21

5

23:17

2:20/100m

8

03:30

9

2:20:25

9.40mph

4

00:52

8

1:16:35

15:19/M

4:04:42

9

93

Erin Roberts

24

9

33:15

3:20/100m

9

04:29

8

2:15:54

9.71mph

9

01:23

9

1:18:29

15:42/M

4:13:33

 

Male 20 to 24

 

Overall

 

------- Swim 1000m -------

------- T1 -------

------- Bike 35k -------

------- T2 -------

------- Run 5m -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

4

Sam Keesler

20

5

20:36

2:04/100m

2

00:48

1

59:26

22.2mph

3

00:42

2

34:52

6:58/M

1:56:26

2

6

Christopher Clarke

23

6

20:49

2:05/100m

9

02:10

2

1:05:51

20.0mph

12

01:19

1

29:22

5:52/M

1:59:33

3

12

Dan Myers

24

2

18:19

1:50/100m

4

01:18

3

1:07:10

19.7mph

10

01:09

6

39:01

7:48/M

2:06:59

4

17

Steven Reis

23

4

19:43

1:58/100m

5

01:28

4

1:08:31

19.3mph

4

00:44

5

38:37

7:43/M

2:09:06

5

19

Zachary Cates

21

7

22:50

2:17/100m

1

00:35

5

1:09:03

19.1mph

2

00:39

4

38:36

7:43/M

2:11:44

6

23

Luke Domermuth

22

3

19:31

1:57/100m

3

00:59

6

1:14:06

17.8mph

5

00:49

3

37:39

7:32/M

2:13:06

7

28

Jacob Willingham

21

1

16:21

1:38/100m

6

01:35

7

1:14:44

17.7mph

11

01:12

8

41:54

8:23/M

2:15:48

8

50

Jacob Clarke

24

8

23:22

2:20/100m

7

01:39

8

1:16:41

17.2mph

8

00:54

10

45:32

9:06/M

2:28:11

9

55

Marc Deleonibus

22

9

24:26

2:27/100m

11

02:20

9

1:17:28

17.0mph

7

00:51

11

46:24

9:17/M

2:31:31

10

57

Joshua Paxson

21

10

27:30

2:45/100m

13

02:55

12

1:20:32

16.4mph

1

00:38

7

40:35

8:07/M

2:32:12

11

61

Thomas Gibson

20

12

29:44

2:58/100m

8

02:05

10

1:20:00

16.5mph

6

00:49

9

43:48

8:46/M

2:36:29

12

82

Matthew Lopez

21

11

29:01

2:54/100m

12

02:52

13

1:26:26

15.3mph

9

01:06

13

52:27

10:29/M

2:51:55

13

83

Brian Porter

24

13

40:26

4:03/100m

10

02:19

11

1:20:02

16.5mph

13

01:38

12

47:40

9:32/M

2:52:07

 

Female 25 to 29

 

Overall

 

------- Swim 1000m -------

------- T1 -------

------- Bike 35k -------

------- T2 -------

------- Run 5m -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

26

Nicole Goodman

27

2

19:46

1:59/100m

2

01:13

2

1:14:39

17.7mph

2

01:05

1

38:54

7:47/M

2:15:39

2

37

Katie Jenkins

29

6

25:01

2:30/100m

1

01:02

1

1:14:30

17.7mph

3

01:08

2

40:17

8:03/M

2:21:59

3

56

Amber Webster

28

1

17:52

1:47/100m

5

02:01

3

1:22:45

16.0mph

1

00:53

3

48:20

9:40/M

2:31:54

4

74

Liz Hager

25

3

19:58

2:00/100m

4

01:49

4

1:31:06

14.5mph

4

01:20

5

52:45

10:33/M

2:47:00

5

77

Kirsten Griffin

28

5

23:41

2:22/100m

3

01:21

5

1:34:28

14.0mph

5

01:30

4

48:20

9:40/M

2:49:22

6

94

Heather Groch

29

7

28:58

2:54/100m

7

06:51

6

2:30:00

8.80mph

6

06:32

6

1:12:22

14:28/M

4:24:46

DNF

DNF

Kristin Johnson

25

4

23:31

2:21/100m

6

02:14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Male 25 to 29

 

Overall

 

------- Swim 1000m -------

------- T1 -------

------- Bike 35k -------

------- T2 -------

------- Run 5m -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

10

Lee Smithson

26

1

18:40

1:52/100m

2

01:25

1

1:07:13

19.6mph

1

00:31

1

37:44

7:33/M

2:05:35

2

33

Scott Manley

25

5

21:03

2:06/100m

7

03:28

5

1:15:43

17.4mph

3

00:54

2

38:34

7:43/M

2:19:43

3

40

Jack Dodd

29

6

22:30

2:15/100m

6

03:19

4

1:15:04

17.6mph

6

01:28

3

41:40

8:20/M

2:24:04

4

44

Eric Brown

25

4

20:26

2:03/100m

5

03:01

3

1:13:26

18.0mph

7

02:20

6

46:02

9:12/M

2:25:17

5

48

Chad Fifield

27

7

27:36

2:46/100m

4

02:31

2

1:12:53

18.1mph

5

01:10

4

42:39

8:32/M

2:26:50

6

49

Joshua Griffin

29

2

19:07

1:55/100m

1

01:16

6

1:20:33

16.4mph

4

01:05

5

45:06

9:01/M

2:27:09

7

62

Jeff Eckard

25

3

20:23

2:02/100m

3

01:53

7

1:22:33

16.0mph

2

00:35

7

51:44

10:21/M

2:37:09

8

95

Christopher Howells

29

8

31:09

3:07/100m

8

13:50

8

2:30:24

8.78mph

8

05:58

8

1:12:21

14:28/M

4:33:45

 

Female 30 to 34

 

Overall

 

------- Swim 1000m -------

------- T1 -------

------- Bike 35k -------

------- T2 -------

------- Run 5m -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

36

Aileen Visser

33

1

22:14

2:13/100m

1

01:46

1

1:14:01

17.8mph

1

00:28

1

42:32

8:30/M

2:21:04

2

89

Tonya Mahaffey-Miles

34

2

26:13

2:37/100m

2

02:06

2

1:35:58

13.8mph

2

01:20

2

59:05

11:49/M

3:04:44

 

Male 30 to 34

 

Overall

 

------- Swim 1000m -------

------- T1 -------

------- Bike 35k -------

------- T2 -------

------- Run 5m -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

25

Brian Roney

32

1

16:58

1:42/100m

1

01:05

3

1:12:48

18.1mph

1

00:54

1

43:12

8:38/M

2:14:58

2

41

Michael Chase

31

2

18:40

1:52/100m

3

02:30

2

1:12:20

18.2mph

4

01:44

3

49:11

9:50/M

2:24:28

3

43

Patrick Pearson

34

5

24:44

2:28/100m

2

01:55

1

1:12:07

18.3mph

2

01:15

2

44:44

8:57/M

2:24:47

4

84

Eoin Colleran

34

3

22:13

2:13/100m

4

04:19

4

1:28:20

14.9mph

3

01:20

5

58:19

11:40/M

2:54:33

5

86

James Newton

32

4

24:18

2:26/100m

5

04:26

5

1:32:07

14.3mph

5

02:03

4

53:51

10:46/M

2:56:48

 

Female 35 to 39

 

Overall

 

------- Swim 1000m -------

------- T1 -------

------- Bike 35k -------

------- T2 -------

------- Run 5m -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

66

Alex Jones

36

1

22:17

2:14/100m

2

02:56

1

1:25:02

15.5mph

2

01:10

1

51:11

10:14/M

2:42:38

2

90

Alana Sherrill

37

2

27:31

2:45/100m

1

02:04

2

1:31:27

14.4mph

1

00:49

2

1:04:56

12:59/M

3:06:49

 

Male 35 to 39

 

Overall

 

------- Swim 1000m -------

------- T1 -------

------- Bike 35k -------

------- T2 -------

------- Run 5m -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

5

Turner Boone

37

3

17:30

1:45/100m

1

00:54

1

1:02:17

21.2mph

3

01:05

1

35:48

7:10/M

1:57:37

2

16

Matt Ware

37

2

15:47

1:35/100m

4

01:41

2

1:08:50

19.2mph

5

01:13

2

41:21

8:16/M

2:08:54

3

29

Eric King

37

1

15:23

1:32/100m

5

01:44

6

1:14:59

17.6mph

6

01:25

4

43:27

8:41/M

2:17:00

4

46

Brian Hicks

38

9

25:15

2:32/100m

8

02:20

3

1:14:24

17.7mph

4

01:12

3

43:15

8:39/M

2:26:28

5

47

Peter Roe

39

4

20:46

2:05/100m

9

02:32

5

1:14:49

17.6mph

10

02:11

6

46:29

9:18/M

2:26:49

6

52

Carl Foulks

37

8

24:08

2:25/100m

6

01:47

7

1:15:08

17.6mph

9

02:01

5

45:54

9:11/M

2:29:00

7

58

Jonathan White

37

11

27:40

2:46/100m

2

01:21

4

1:14:48

17.6mph

7

01:42

8

48:57

9:47/M

2:34:29

8

65

Michael Button

39

6

23:00

2:18/100m

3

01:36

8

1:22:13

16.1mph

1

00:46

10

53:46

10:45/M

2:41:23

9

69

Jay Gerst

35

10

26:19

2:38/100m

7

02:15

10

1:24:34

15.6mph

11

02:19

7

48:07

9:37/M

2:43:36

10

72

Stephen Rogers

39

5

21:18

2:08/100m

11

03:04

11

1:27:33

15.1mph

2

01:00

9

52:49

10:34/M

2:45:45

11

73

Kevin Rothrock

36

7

23:58

2:24/100m

10

02:56

9

1:23:44

15.8mph

8

01:48

11

54:12

10:50/M

2:46:41

 

Female 40 to 44

 

Overall

 

------- Swim 1000m -------

------- T1 -------

------- Bike 35k -------

------- T2 -------

------- Run 5m -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

30

Deborah Conrad

40

1

16:45

1:41/100m

1

01:04

1

1:13:28

18.0mph

1

00:46

3

45:33

9:07/M

2:17:37

2

45

Julie Palmer

43

4

20:32

2:03/100m

3

01:39

2

1:16:12

17.3mph

2

00:51

4

46:21

9:16/M

2:25:37

3

51

Nicole Mead

41

5

22:36

2:16/100m

5

01:56

4

1:20:04

16.5mph

4

01:23

1

42:47

8:33/M

2:28:49

4

54

Tammy Middlebrook

44

3

19:57

2:00/100m

2

01:27

5

1:24:00

15.7mph

3

00:59

2

44:19

8:52/M

2:30:45

5

59

Jonell Johnson

40

2

18:45

1:53/100m

4

01:42

3

1:19:31

16.6mph

6

01:50

6

53:29

10:42/M

2:35:19

6

71

Kelly Melang

43

6

27:07

2:43/100m

6

01:59

6

1:28:23

14.9mph

7

01:50

5

46:22

9:16/M

2:45:44

DNF

DNF

Julia Vanover

41

7

28:41

2:52/100m

7

04:17

7

1:57:04

11.3mph

5

01:28

 

 

 

 

 

Male 40 to 44

 

Overall

 

------- Swim 1000m -------

------- T1 -------

------- Bike 35k -------

------- T2 -------

------- Run 5m -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

11

Kenneth Nicholls

43

1

18:49

1:53/100m

1

01:54

2

1:08:00

19.4mph

1

00:52

1

37:02

7:24/M

2:06:39

2

14

Erich Rosonbosesh

40

3

19:05

1:55/100m

2

01:55

1

1:06:14

19.9mph

3

01:03

2

39:48

7:58/M

2:08:08

3

31

Scott Galpin

43

2

19:01

1:54/100m

3

02:03

3

1:12:27

18.2mph

5

01:50

3

42:59

8:36/M

2:18:22

4

53

Clifton Dunn

40

7

24:08

2:25/100m

7

03:09

4

1:16:10

17.3mph

7

01:54

4

44:44

8:57/M

2:30:07

5

63

Steve Handy

41

6

23:10

2:19/100m

5

02:21

5

1:19:40

16.6mph

4

01:38

6

52:32

10:30/M

2:39:23

6

68

William Mitchell

43

5

21:42

2:10/100m

6

02:51

6

1:27:16

15.1mph

6

01:52

5

49:32

9:54/M

2:43:16

7

79

Mark Lockett

40

4

19:33

1:57/100m

4

02:21

7

1:28:55

14.8mph

2

00:57

7

58:59

11:48/M

2:50:47

 

Female 45 to 49

 

Overall

 

------- Swim 1000m -------

------- T1 -------

------- Bike 35k -------

------- T2 -------

------- Run 5m -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

32

Paula Domermuth

48

1

19:23

1:56/100m

2

01:08

2

1:14:14

17.8mph

3

01:14

1

43:26

8:41/M

2:19:26

2

42

Kathleen Collins

46

3

22:34

2:15/100m

3

02:04

1

1:13:49

17.9mph

2

01:08

2

44:53

8:59/M

2:24:28

3

60

Janine Pleasant

47

2

21:36

2:10/100m

1

01:01

3

1:17:53

16.9mph

1

01:01

3

53:48

10:46/M

2:35:22

 

Male 45 to 49

 

Overall

 

------- Swim 1000m -------

------- T1 -------

------- Bike 35k -------

------- T2 -------

------- Run 5m -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

8

Joey Motsay

45

1

16:30

1:39/100m

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

1:46:42

21:20/M

2:03:13

2

13

John Marotta

45

6

22:54

2:17/100m

3

01:13

1

1:07:48

19.5mph

2

00:50

1

34:30

6:54/M

2:07:18

3

24

Charles Cook

47

2

18:12

1:49/100m

5

01:53

4

1:14:25

17.7mph

4

01:17

2

37:44

7:33/M

2:13:33

4

34

Scott Keesler

45

4

20:28

2:03/100m

4

01:31

3

1:12:48

18.1mph

3

01:14

3

43:49

8:46/M

2:19:52

5

39

Martyn Easton

46

5

21:19

2:08/100m

1

01:09

2

1:12:20

18.2mph

1

00:50

4

47:51

9:34/M

2:23:31

6

67

David Speight

45

3

20:28

2:03/100m

2

01:11

5

1:17:12

17.1mph

5

01:35

6

1:02:45

12:33/M

2:43:13

7

76

Dirk Krause

45

7

23:39

2:22/100m

6

03:05

6

1:27:42

15.1mph

6

01:58

5

52:13

10:27/M

2:48:39

 

Female 50 to 54

 

Overall

 

------- Swim 1000m -------

------- T1 -------

------- Bike 35k -------

------- T2 -------

------- Run 5m -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

64

Nancy Andrews

53

1

19:55

2:00/100m

1

00:52

1

1:24:00

15.7mph

1

00:48

1

54:08

10:50/M

2:39:45

 

Male 50 to 54

 

Overall

 

------- Swim 1000m -------

------- T1 -------

------- Bike 35k -------

------- T2 -------

------- Run 5m -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

DNF

DNF

Mike McCall

50

1

30:01

3:00/100m

1

01:36

 

 

 

1

1:35:35

 

 

 

 

 

Male 55 to 59

 

Overall

 

------- Swim 1000m -------

------- T1 -------

------- Bike 35k -------

------- T2 -------

------- Run 5m -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

80

Jerry Miller

59

1

24:41

2:28/100m

1

03:20

1

1:29:17

14.8mph

1

01:56

1

52:00

10:24/M

2:51:15

 

Male 60 to 64

 

Overall

 

------- Swim 1000m -------

------- T1 -------

------- Bike 35k -------

------- T2 -------

------- Run 5m -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

35

Doug Blackford

61

1

22:22

2:14/100m

2

01:52

1

1:14:51

17.6mph

1

01:12

1

39:42

7:56/M

2:20:01

2

78

Mike Conner

62

2

25:10

2:31/100m

1

01:17

2

1:23:50

15.7mph

2

01:22

2

58:26

11:41/M

2:50:06

 

Male 70 and over

 

Overall

 

------- Swim 1000m -------

------- T1 -------

------- Bike 35k -------

------- T2 -------

------- Run 5m -------

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Rate

Rnk

Time

Pace

Rnk

Time

Pace

Time

1

75

Tom Plaut

71

1

24:42

2:28/100m

1

03:59

1

1:28:02

15.0mph

1

01:33

1

48:44

9:45/M

2:47:02